Uzależnienie od gier

Znawcy Skyrima zdecydowanie się nie zawiodą na nowej wersji cyklu The Elder Scrolls. Oczywiście, jeśli pragniemy bez żadnych przeszkód cieszyć się wszystkimi rewelacyjnymi rzeczami jakie skrywa w sobie ów typ rozrywki, to w pierwszej kolejności będziemy musieli poświęcić odrobinę czasu na wybranie dla siebie odpowiedniego sprzętu do gier – aktualnie owe rzeczy cechują się naprawdę dużym zróżnicowaniem. Zdecydowanie najlepszą propozycją dla większości z nas niewątpliwie będzie dobra konsola do gier; cieszą się one obecnie ogromną popularnością, ale raczej trudno byłoby się temu dziwić, ponieważ posiadają one szereg atrakcyjnych zalet. Nawet te najprostsze ich modele takie jak przykładowo PS VIta (jeśli lubisz grać, sprawdź na naszej stronie nowości na konsolę) mogą zaoferować wysoką wydajność, a oprócz tego jeśli kogoś interesują akurat same tylko gry, to będzie to dla niego po prostu dużo bardziej opłacalne rozwiązanie.

Oczywistą zaletą The Elder Scrolls Online jest jej olbrzymia rozmaitość. Świat jest dużo bardziej rozbudowany niż Skyrim, dodatkowo gracz oprócz profesji jest w stanie dokonać wyboru stronnictwo (Pakt Ebonheart, Dominium Aldmeru, Przymierze Daggerfall), a jakby tego przy tym było mało – jednej z glidii poszukujących osobników o poszczególnych talentach (złodziejskich, czarnoksięskich lub wojowniczych). Z oczywistych względów każdy z tych wyborów dużo ma wpływ na fabułę. Wyjątkowo nieodzowne są również zdarzenia losowe, co zwykle zaniedbują inni twórcy gier – tutaj na brak urozmaicenia nie da się narzekać.

Walki są angażujące, sprawne w obsłudze oraz dynamiczne – potrzebne jest duże zaangażowanie gracza, ponieważ musi kontrolować zarówno atak, jak obronę. Zwolennicy realizmu z pewnością docenią także to, że każdy dialog jest nagrany w wersji dźwiękowej, a znawcy pięknej grafiki – wysiłek włożony w stronę wizualną. The Elders Scrolls Online to gra wyczekiwana od ogromu lat, jak również chociaż nie należy do gier najtańszych, jej cena jest tego na pewno warta – wysiłek włożony w grywalność i stronę audiowizualną jest godny pochwały. Posiada bardzo ogrom questów pobocznych, a, także według wybranych osób można grać w tę grę przez całe lata.

about author

admin

related articles