Idealna pupa

Idealna pupa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Plan ćwiczeń na pośladki

Zima to doskonały czas, żeby wyrzeźbić ciało. Do lata jest jeszcze dużo czasu i wiele można zrobić. Dlatego, jeśli chcemy np. wyrzeźbić pośladki, to teraz jest najlepszy czas, to zima jest najlepszym czasem, żeby się tym zająć.
Plan ćwiczeń na pośladki powinien zawierać zarówno ćwiczenia siłowe, jak i trening kardio. Najważniejsza jest oczywiście regularność i systematyczność. Plan ćwiczeń na pośladki nie zakłada, że ćwiczenia na pupę będziemy wykonywać codziennie. Dobrze jest robić przerwę między treningami na wybrane partie mięśniowe, żeby mięśnie mogły się zregenerować.
W planie ćwiczeń na pośladki warto też uwzględnić czas na rozgrzanie mięśni przed treningiem i na ich rozciąganie po zakończonej sesji treningowej.
By trening siłowy był skuteczny trzeba zwracać uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, inaczej zamiast zgrabnych pośladków można sobie po prostu zrobić krzywdę.
Efekty powinny być widoczne już po sześciu tygodniach regularnych (co najmniej dwa razy w tygodniu) ćwiczeń. Oczywiście im dłużej ćwiczymy, ty efekty są lepsze i trwalsze.

about author

admin

related articles