Dzień dobry!

Trochę trwało zanim zdecydowałam się na założenie i prowadzenie bloga.

Mam nadzieję poruszać w nim interesujące i przydatne dla Ciebie kwestie związane z przedmiotem ochrony prawnoautroskiej w kontekście dynamicznie rozwijających się nowych technologii.

Prawo autorskie jest bowiem działem prawa szczególnie powiązanym z funkcjonowaniem w sieci Internet, a praktyka zawodowa pokazuje, że świadomość prawna tego aspektu jest w dalszym ciągu niewystarczająca. Dodatkową trudnością jest brak jednoznacznych rozwiązań prawnych regulujących prawo autorskie w Internecie.

Na moim blogu będę na bieżąco śledzić zmiany prawa autorskiego i szerzej – prawa własności intelektualnej w kontekście dynamicznego rozwoju technologicznego. Będę wskazywać na konsekwencje związane z łamaniem prawa autorskiego, a także komentować interesujące orzeczenia. Wpisy będą dotyczyły również problemów z jakimi stykają się użytkownicy Internetu.

Zapraszam do lektury i komentowania!

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Włoch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Włoch z siedzibą w Bielsku-Białej.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem poczta@kancelariawloch.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: